برج شهر در تبریز

پروژه تجاری اداری برج شهر  با ۱۴ طبقه در زمینی به مساحت ۱۱۹۱۶ متر مربع در حد فاصل بزرگراه استاد شهریار و بلوار۲۹ بهمن واقع شده است. این بنا دارای ۶۵ واحد تجاری در ۴ طبقه و یک طبقه فود کورت و ۵۰ واحد اداری در ۶ طبقه و یک طبقه شهربازی سرپوشیده در طبقه ۱۲و  پارکینگ با گنجایش ۱۰۰ خودرو در دو طبقه زیرین است .

borjeshahr

پارکینگ این مجتمع گنجایش۱۰۰ خودرو را دارد که دسترسـی به آن از طریق ۲ دستگاه آسانسور و ۲ راه پله تعریف شده است.همچنین فضای تهی مرکزی “void” موجب تامین دید گسترده واحدهای تجاری و اداری نسبت به همدیگر می شود. و در کنار ۶  پله برقی ارتباط دهنده طبقات آبنمای زیبایی نصب خواهد شد که بر زیبایی ووید مرکزی مجتمع خواهد افزود.

ویژگی برجسته ی مجتمع ، نحوه ارتباط طبقات با یکدیگر است. که در آن ضمن تامین ارتباط عمودی طبقات از طریق۶ دستگاه پله برقی و ۲ دستگاه آسانسور شیشه ای مشرف به وید ، طبقات با شیب ملایمی به هم مرتبط اند.

همچنین از دیگر ویژگیهای این مجتمع می توان به : همجواری بابزرگراه استاد شهریار شاهراه ارتباطی شرق و غرب شهر وبلوار ۲۹ بهمن شاهراه دیگراتصالی آبرسان و دانشگاه به ائل گلی و دیگر شهرکهای شرقی شهر و نیر قرار گرفتن در مجاورت ایستگاه شماره۶ مترو اشاره کرد
نکته منحصر بفرد این پروزه معماری بسیار زیبای آن است که در سال ۸۸به عنوان سومین طرح برگزیده معماری تبریز انتخاب شده بود.
borjehshahr
منبع :
– تبریز شهر آرزوها

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برج شهر در تبریز”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *