پریچهر خلوتی

parichehrkhalvat2

از کودکی عاشق زیبایی بود زمانی که خیلی کم سن و سال بود احساس هنر دوستی در وی وجود داشت. نقاشی و طراحی می کرد و بعد از اخذ لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه تهران شغل دبیری را برگزید. سالها دبیر نمونه آموزش و پرورش مناطق سه و هفت تهران بود. در حدود سال ۱۳۷۹ گروه پریشاد را بنیان نهاد.

parishad

اکنون در کنار موسیقی، کار نویسندگی و شاعری هم انجام می دهد. امیدوار است در آینده اشعارش را به صورت کتاب منتشر نماید. ضمن اینکه به طراحی لباس نیز مشغول است و مهمتر از همه اینکه خانه دار نیز است. هنر به زندگی وی روحی تازه بخشیده و فعالیت های هنری و زندگی شخصی را در کمال آرامش و با دقت کافی به انجام می رساند، بدون اینکه به هیچ کدام لطمه ای وارد شود. درآمد کارهای هنری اش را برای بچه های بی سرپرست خرج می نماید هدف وی از انجام فعالیت های هنری، سرپرسی بچه های بی سرپرست و هزینه کردن درآمد برای آنان بوده به طوری که تاکنون با انجام این کار احساس رضایتمندی خاص دارد و بیشتر به خاطر رسیدن به این هدف موسیقی و کار هنری برگزیده. البته به خاطر نیت خیر و هدف مقدسی که داشته فعالیت های هنری اش از دیگران موفق تر به انجام رسیده و به دلیل اینکه بار اصلی مسائل خانواده بر دوش خانم هاست، با اجرای یکی دو ساعت برنامه قصد شاد کردن آرامش آن ها را داشته و شکر خدا موفق هم بوده است.

parichehrkhalvat

آثار ماندگار موسیقی ملی ایران را باز خوانی و بازسازی می کند قصد دارم از این پس آهنگ های جدیدی ارائه کند کارهای مرحوم استاد تجویدی، همایون خرم، انوشیروان روحانی، استاد پایور، محمد حیدری و … را می خواند. از میان کارهایی که اجرا کرده است “یادگار کودکی” از بانو عصمت باقری (دلکش) جزء بهترین هایش بوده و برایش بسیار دلنشین است. از کارهای استاد تجویدی “کجا رفتی” و “ساز شکسته” ترانه های زیبایی هستند که اجرا کرده است.

منبع: وب سایت پریچهر خلوتی

پریچهر خلوتی

تهران, ایران

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پریچهر خلوتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *