h مرکز خرید مهستان | پورتال جامع گردشگری دولان

مرکز خرید مهستان

مرکز خرید مهستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و دسترسی به معابر، بلوارهای عریض و تقاطع های غیر هم سطح از رشد روز افزونی بر خوردار است.مرکز خریدمهستان در شمال شهر کرج و دامنه سلسله جبال زیبای البرز و در جوار پارک نبوت و مناطقی چون عظیمیه، رجایی شهر، جهانشهر و شهرک اوج قرار گرفته است . این مرکز خرید از طریق بلوارهای متعددی مانند بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع های غیر هم سطح چهارراه طالقانی، میدان آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج به سهولت دسترسی دارد.

مرکز خرید مهستان می تواند پاسخگوی نیاز ساکنین برج های هموار، جمعیت رو به رشد چند میلیونی شهر کرج و سایر شهرهای اقماری باشد.اهداف پیش بینی شده برای راه اندازی مرکز خرید مهستان به نحوی ترسیم شده اند که شهروندان در این مرکز خرید از حضور برخی کسبه توانمند و موفق کرج و شعب فروشگاههای معروف تهران برخوردار شوند و در خریدهای فصلی و سالانه از رفت و آمدهای غیر ضروری بی نیاز گردند.طراحی و مدیریت اجرایی این مرکز خرید بر عهده شرکت مهابنای شهر می باشد که با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و جذب سرمایه های ارزی در حال احداث است.

markazkharid-mahestan

mahesatan-karaj

مركز خرید مهستان عنوان پروژه ای است كه با مشاركت سازمان مسكن و شهرسازی استان تهران و شركت مهابنای شهر در حسن آباد كرج همجوار با پارك نبوت به احداث رسیده است. عملیات اجرایی این پروژه از تاریخ ۶/۲/۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع آغاز شده است. كاربری زمین مورد نظر به صورت مختلط و تراكم آن ۲۰۰ درصد است كه با احتساب عقب نشینی های مندرج در طرح تفصیلی كرج ۵ درصد به تراكم آن افزوده شده است

 این مرکز خرید با تکیه بر مفهوم بازارهای کهن ایرانی و مراکز خرید مدرن، بصورت درون گرا طراحی شده و هر طبقه به طبقه دیگر با استفاده از پله های برقی، آسانسورها و پله های معمولی متعدد به یکدیگر مرتبط می شود. تمام فروشگاهها در طبقات مختلف، از طریق راهرویی با شیب ملایم به طول حدود یک کیلومتر در معرض دید مراجعین قرار گرفته و ارتباط طبقات بدون استفاده از پله و آسانسور میسر گردیده است.

ویژگیهای عمومی مرکز خرید مهستان :

  • ۴۱۳ واحد تجاری
  • رستوران گردان و بوفه غذاهای بین الملل
  •  تالار پذیرایی ویژه جشنها و کنفرانس ها
  • ده دستگاه پله برقی
  •  یازده ورودی از کلیه جهات
  •  ۱۱۰۰۰ متر مربع فضاهای مفید تجاری
  • ۱۶۰۰۰ متر مربع راهرو و فضاهای عمومی
  •  ۱۹۴ واحد پارکینگ
  • سه دستگاه آسانسور شیشه ای ( پانوراما )
  •  پنج دستگاه آسانسور معمولی و حمل بار

ساعت کاری مجموعه: شش ماهه اول سال ۱۰ الی ۲۳ – شش ماهه دوم سال ۱۰ الی ۲۲:۳۰

تلفن : ۰۲۶۳۲۵۶۰۴۰۰

فکس : ۰۲۶۳۲۵۶۰۴۰۰

آدرس : کرج ,خیابان مطهری، بلوار نبوت، بالاتر از میدان نبوت

pasaj-mahestan-karaj

karaj-mahesatn

منبع:

– سیری در ایران

– سایت مراکز خرید ایران

مرکز خرید مهستان

مرکز خرید مهستان, کرج, تهران, ایران

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مرکز خرید مهستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران

تبلیغات شما

کرمان

خراسان شمالی

قم

مازندران

هرمزگان

گیلان

چهارمحال بختیاری

گلستان

آذربایجان شرقی

کانال تلگرام دولان

آذربایجان غربی

ما را دنبال کنید

اردبیل

اصفهان

همدان

خراسان رضوی

یزد

بوشهر

کرمانشاه