قول وزیر کشور در پروژه صحن حضرت زهرا (س) در نجف

صحن حضرت زهرا(س)

وزیر کشور در بازدید از پروژه صحن حضرت زهرا (س) گفت: وزارت کشور قول می‌دهد که تمام استانداران را برای مشارکت در ساخت پروژه صحن حضرت زهرا (س) در نجف و دیگر طرح‌های ستاد در اعتاب مقدسه، بسیج و دخیل کند.

به گزارش دولان به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ در این بازدید که حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز حضور داشت، عبدالرضا رحمانی فضلی از تلاش‌های مجموعه کارکنان ستاد، پیمانکاران، مشاوران و همه دست اندرکاران تمجید کرد و افزود: پیشرفت اجرایی صحن حضرت زهرا(س) به عنوان یک پروژه بزرگ در جهان اسلام از افتخارات است که با کوشش خستگی‌ناپذیر مسئولان و دست‌اندرکاران و پیمانکاران ستاد بازسازی عتبات عالیات به این مرحله رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه که خوشبختانه در حین اجرای کار نیز در اربعین امسال توانسته از زوار پذیرایی کند، طرح عظیمی است که به لطف خدا و ائمه به زودی به نتیجه خواهد رسید و این حضور توفیقی بود تا از نزدیک نمونه‌ای از اقدامات ستاد در نجف اشرف را ببینم.

وزیر کشور با بیان اینکه ۳۱ استان و استاندار در سطح کشور می‌توانند جهت پشتیبانی در مسیر این پروژه بزرگ قرار بگیرند گفت: وزارت کشور قول می‌دهد که تمام استانداران را برای مشارکت در ساخت این طرح و دیگر طرح‌های ستاد در اعتاب مقدسه بسیج و دخیل کند.

رحمانی فضلی با اشاره به اقدامات ستاد در خصوص ایجاد فضای لازم برای زائرین اربعین در نجف اشرف گفت: ستاد و استانداری‌های مختلف به صورت خودجوش و خالصانه درگیر این موضوع شدند و باید در سال‌های آتی و با هماهنگی بیشتر برنامه‌ریزی بهتری برای زوار انجام شود.

وی در خاتمه عنوان کرد: راه‌اندازی مراکز اقامتی برای زوار از جمله کارهایی است که باید در دستور کار قرار بگیرد و امیدواریم با مشارکت ستاد بازسازی این مساله را حل کنیم.

پلارک نیز در این بازدید ضمن تشریح اقدامات و برنامه ستاد بازسازی عتبات عالیات در اعتاب مقدسه، این حضور را مایه دلگرمی کارکنان اجرایی و خیرو برکت برای پروژه ها دانست.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قول وزیر کشور در پروژه صحن حضرت زهرا (س) در نجف”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *